Zábavná trička

Pánská zábavná trička

Tričko Buttman

Je to v mé přirozenosti. Na mně si dejte pozor, protože přes můj detektor perfektních křivek neprojde každý. Stačí se podívat, a vidím, jaké zadky mají mé subjekty. Jsem buttman! Nepleťte si mě s jakýmikoli jinými superhrdiny, protože právě já jsem pravý hrdina. V mé zornici je zabudován speciální detektor krásy. Myslíš si, že tvé křivky projdou testem? To se uvidí. V noci vylézám ze svého úkrytu a obcházím místa s těmi nejhezčími dračicemi ve městě. Jestliže neprojdeš, už se nikdy nedostaneš zpátky na vrchol. Já totiž dokážu poznat, jak vypadá opravdová přirozenost, a nejen to, dokážu to ocenit – to proto nosím tento znak na hrudi – je to symbol pravého superhrdiny.

Tričko Mrs Vader

Fanoušci Star Wars si přijdou na své. Neotřelé tričko se sexy paní Vaderovou je stylové, výrazné a neotřelé. Co by asi Luke říkal na takovou maminu? Jak by se mu zamlouvala, co myslíte? Byl by asi pořádně překvapený. Větu „Luke, I am your father“ zná snad každý, stačí si trochu pohrát a vyleze z toho něco úplně jiného a mnohem lepšího! Kdo se stará o tátu, když se na scéně objeví takto oblečená mamka? V něčem takovém spolehlivě upoutáte pozornost, i kdybyste nechtěli. A proč taky ne? Tričko Mrs Vader má vtip, je slušivé a hodí se každému, kdo chce být vidět. 

Don't grow up,it's a trap!

Pamatujete jak jsme jako malí chtěli být velci? To byla ale blbost co? Chtěli jsme svobodu,nikdo nám přece nebude poroučet a budeme si dělat co chceme. Ale nakonec nám z toho zůstala asi jen ta svoboda. Za to místo bezstarostného života teď máme život plný starostí a zařizování věcí o které se nám starali rodiče. Proto Don't grow up,it's a trap!

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Dámská zábavná trička

Přemýšlíms

Vstanu a první co musím udělat? Přemýšlet. Myšlenky na to co jsem včera nestihl,co musím stihnout dnes,nakrmit a vyvenčit psa a spoustu dalších zbytečností. Co že to po mě vlastně chtěli? Strpení prosím,přemýšlím...achjo nemůžu si vzpomenout,potřebuji ještě chvíli na rozmyšlenou. Takhle je to pořád dokola,každý něco potřebuje,ale můj mozek Vás nestíhá,je toho na mně moc,tak se prosím nezlobte.

BAD WORK

Většinou když přijdete, obzvlášť náročném dni v práci ,domů  řeknete si alespoň občas,že máte tu nejhorší nebo nejnáročnější práci na světě. Nezoufejte,určitě není nejhorší a našel by se někdo kdo by ji bral všema deseti. Třeba takový zubní kartáček nebo obyčejný  toaleťák by mohli vyprávět. Podle českých zubařů ale rozdíl mezi jejich prací moc velký nebude přesto,že většina z nás by brala radši práci kartáčku. Pořád si myslíte,že máte nejhorší práci?
  
 

Tričko Sexdaily

Co na srdci, to na jazyku. Někdy vítaná vlastnost, někdy upřímnost na zabití. Když ti ale přes jazyk přejde něco, co by ostatní neměli vědět, můžeš si střihnout pěkný trapas. Jasně, ale proč se stydět za to, po čem touží snad každý?

„I have sexdaily“ zábavná trička jsou super doplněk na každou párty. Ať už na sebe chceš upozornit, nebo se jen škodolibě pochlubit, je tohle vtipné tričko správná volba! Lidi mají rádi přímočarý ostrovtip – a pokud má lechtivý podtext, zaručeně se chytí i ten největší mrzout.

Nebuď jako ostatní, co jsou andělsky průměrní. Buď ďábel, co vždycky dosáhne svého!

 

<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>

Dětská zábavná trička

Tričko Abstinent- Dětské :)

Držte svou ratolest dál od alkoholu. Tričko abstinent je to pravé :)

Tričko COMA- dětské

Další s fun triček je tu. Tentokrát tričko s popiskem: COMA

1 | 2 >>