Zábavná trička

Pánská zábavná trička

Tričko Buttman

Je to v mé přirozenosti. Na mně si dejte pozor, protože přes můj detektor perfektních křivek neprojde každý. Stačí se podívat, a vidím, jaké zadky mají mé subjekty. Jsem buttman! Nepleťte si mě s jakýmikoli jinými superhrdiny, protože právě já jsem pravý hrdina. V mé zornici je zabudován speciální detektor krásy. Myslíš si, že tvé křivky projdou testem? To se uvidí. V noci vylézám ze svého úkrytu a obcházím místa s těmi nejhezčími dračicemi ve městě. Jestliže neprojdeš, už se nikdy nedostaneš zpátky na vrchol. Já totiž dokážu poznat, jak vypadá opravdová přirozenost, a nejen to, dokážu to ocenit – to proto nosím tento znak na hrudi – je to symbol pravého superhrdiny.

Tričko Mrs Vader

Fanoušci Star Wars si přijdou na své. Neotřelé tričko se sexy paní Vaderovou je stylové, výrazné a neotřelé. Co by asi Luke říkal na takovou maminu? Jak by se mu zamlouvala, co myslíte? Byl by asi pořádně překvapený. Větu „Luke, I am your father“ zná snad každý, stačí si trochu pohrát a vyleze z toho něco úplně jiného a mnohem lepšího! Kdo se stará o tátu, když se na scéně objeví takto oblečená mamka? V něčem takovém spolehlivě upoutáte pozornost, i kdybyste nechtěli. A proč taky ne? Tričko Mrs Vader má vtip, je slušivé a hodí se každému, kdo chce být vidět. 

Don't grow up,it's a trap!

Pamatujete jak jsme jako malí chtěli být velci? To byla ale blbost co? Chtěli jsme svobodu,nikdo nám přece nebude poroučet a budeme si dělat co chceme. Ale nakonec nám z toho zůstala asi jen ta svoboda. Za to místo bezstarostného života teď máme život plný starostí a zařizování věcí o které se nám starali rodiče. Proto Don't grow up,it's a trap!

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Dámská zábavná trička

Tričko Let´s get naked

Hledáš tričko pro odvážné? Právě jsi ho našel! Rozhodně neuděláš chybu, když si tímto odvážných tričkem doplníš svůj šatník. Vzít si tohle zábavné tričko, k tomu je třeba kus odvahy. Jestli ji máš, neváhej! Už stačí jen pořádná párty, pár panáků a skvělí lidi k tomu a můžeš začít! Rozjeď to na plné čáře, a kdo ví, třeba přijmeš výzvu, a dojde to tak daleko, že zaujmeš postoj banánku na tvém tričku, co ty na to? Máš-li hladinu adrenalinu pod kontrolou, je jen na tobě, jak rychle to se svlékáním půjde. Jisté je, že banánek se nebojí, tak se zřiď podle něho. A pořádná zábava může začít. 

Mám právo sedět

Video s hrubou a vulgární paní v metru oběhlo během jednoho dne celou republiku, a zareagovali na ni i televizní média. Pokud internet alespoň občas zapnete, jistě jste ho zaregistrovali i vy sami. V podstatě zde daná žena jasně vyjadřovala svůj názor, a to slovy: mám právo sedět. Během dalších dnů se na tuto pravděpodobně už legendární hlášku vymyslelo desítky vtipů, a mezi jedním z nich je i toto tričko, která však jasně vyjadřuje vás postoj – i vy máte právo sedět!
 
Vyrazte tedy do ulic s tímto originálním tričkem a bojujte za svá místa – v dopravních prostředcích, v kině, v divadle, nebo na lavičkách na ulici. Tričko mám právo sedět, je přesně tím správným způsobem, jak to vyjádřit. Vzhledem ke slávě daného videa každý pochopí onu recesi a ihned vám toto triko bude velmi závidět, a pátrat po tom, kde jste si ho koupili. Pokud i vy milujete debilní kecy některých lidí, tak je právě toto triko to pravé.

CUNT

Trochu provokovat není na škodu, pokud se na to cítíš. Stydlivky, ruce pryč! Tohle je jen pro odvážné holky. Volné tričko s výrazným květinovým vzorem má netradiční ozdobu-nepřehlédnutelný nápis CUNT. Co to asi znamená…? Ty to nevíš? Strejda Google ti to rád dohledá. Tričko se hodí spíš pro volnočasové aktivity a do školy by sis ho neměla brát, pokud si na tebe zasedla angličtinářka anebo nemá smysl pro humor. U učitele by to tolik vadit nemuselo :) Tričko sluší všem děvčatům, která se nebojí jít s kůží na trh a chtějí být originální. Takto oblečená budeš prostě neodolatelná k…kočka ;) 

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Dětská zábavná trička

Tričko Abstinent- Dětské :)

Držte svou ratolest dál od alkoholu. Tričko abstinent je to pravé :)

Tričko COMA- dětské

Další s fun triček je tu. Tentokrát tričko s popiskem: COMA

1 | 2 >>