Zábavná trička

Pánská zábavná trička

Ve vztahu s jídlem ( UNISEX )

Doba se zbláznila. Holky kolem tebe se dobrovolně trápí hlady, místo aby si zakládaly na pěkných ženských tvarech. Není o co stát, není je za co chytit. Jestli i ty patříš mezi milovníky dobrého jídla, mrkni na tahle zábavná trička!

Přijde ti hloupé a nevkusné, jak kluci letí po vychrtlinách? Nebo jsi naopak kluk, který nechápe, cože má být na těch kostech sexy? Pro tebe i tebe máme jednoduchý způsob, jak si k sobě najít cestu. Takhle trička jsou nejen prudce originální a líbivá, ale dají všem okolo vědět, že si z nějakého toho špíčku neděláš těžkou hlavu. Přeci kvůli tomu neoželíš nedělní řízek!

Vtipná trička s nápisem „In relationship with food“ jsou vyráběna  v UNISEX provedení. Jsou skvělým dárkem i lapačem pozornosti.

I love Boobs ( I love tričko )

Kdo by je neměl rád? Velikosti dle libosti, měkké, pevné, kulaté, do špičky … ideální hračka pro každého chlapa. Ne každý je ale takový frajer, aby šel s kůží na trh. Jasně, můžeš schytat pár facek a některé holky ti budou nadávat do prasete. Co je to ale v porovnání s konečným úspěchem, který zaručeně jednou přijde?

Výstřihy jsou pro tebe jako magnet. Zkrátka se nejde dívat jinam, když je v blízkosti slečna s odhaleným dekoltem. Možná ospravedlnění, možná trochu provokace. Zábavná trička s motivem I love budí rozpaky. Nežij ale v omylu, že ti můžou uškodit. Spíš naopak!

„I love boobs“, tvoje krédo, tvoje prokletí, tvůj smysl života. Teď i jako potisk fun trička!

I love you

Tento svět je přeplněný stydlivkami a je opravdu těžké zaujmout. Chce to mít něco originálního,něco co nevidíte na každém rohu.
Pokud patříte mezi ty stydlivé,kteří mají s vyznáním lásky tak trošku problémy,nevadí. Už se nemusíte trápit tím,co své polovičce koupíte k narozeninám nebo na jaké místo ji vzít. Stačí svou lásku vyznat naprosto jednoduše-vzít si tričko s nápisem,který o vaší náklonosti naprosto nepochybuje.

<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>

Dámská zábavná trička

Kouření zkracuje cigaretu

Po celém světě se již od vzniku prvních cigaret provádějí různorodé výzkumy o tom, že kouření škodí zdraví. My jsme přišli na jednoduchý objev – vždyť kouření přece zkracuje cigaretu! Chceme vážně ubírat život cigaretám tím, že je kouříme? Možná nám to dává určitý druh uspokojení, ale jak se mají cítit chudinky samotné cigarety? Nejen, že jim kouřením způsobujeme popáleniny stupně vyššího než je přežitelný, ale my jim zkracujeme život! Tímto nápisem na hrudi můžeš hrdě působit na své okolí se svým názorem, že kouření škodí samotným cigaretám. Myslím, že tímto gestem zachráníš životy nejen cigaretám, ale i spoustě kuřákům ve tvém okolí, a není třeba dále zabíjet cigarety. Toto tričko pro kuřáky může být novým startem do života.

Cena: 299 kč

tričko Tits

Ne každá žena je spokojená se svou velikostí poprsí, a možná bys právě ty chtěla vykouzlit úsměv – nebo smích – na tváři své drahé polovičky, tak proto je zde tohle vtipné tričko. Nechat si opravdu zvětšit poprsí a zaplatit příliš velké peníze za drahého plastického chirurga může být hlubokým hrábnutím do svého – nebo rodinného – rozpočtu, tak proč si nedopřát hezké chvíle alespoň s představou dokonalé hrudi? Nechat si tričkem zvětšit poprsí, o tom každý žena v jakémkoli věku tajně sní. Přítele či manžela tímto tričkem nejen potěšíte, ale možná i povzbudíte, nemám pravdu? A navíc vás nečeká nic bolestivého, ale naopak, pohodlné tričko nikomu neublíží.
 

Tričko Devolution

Jasně, s novou dobou přicházejí nové styly. Staré časy byly, ale nebyly náhodou lepší? Mnohým je už špatně z inovací ve stylech typu „swag“ a „yolo“, a z evoluce se stává Devoluce. Mnohdy je lepší se obrátit a zastavit to, ale je to ještě možné? Je ještě možné nezbláznit se z budoucnosti? Je čas na revoluci, lidi! Chybami se člověk učí, tak se poučme a zpříjemněme si společné živobytí. Vtipné a stylové tričko je jasným příkladem, že je čas na změnu. Taky to tak cítíš – evoluce, devoluce nebo revoluce? Je to naše volba, protože jak si to zařídíme, takové to máme, a tentokrát je styl v našich rukou!

Cena: 339 kč

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Dětská zábavná trička

Tričko Abstinent- Dětské :)

Držte svou ratolest dál od alkoholu. Tričko abstinent je to pravé :)

Tričko COMA- dětské

Další s fun triček je tu. Tentokrát tričko s popiskem: COMA

1 | 2 >>