Zábavná trička

Pánská zábavná trička

Bad work

Většinou když přijdete, obzvlášť náročném dni v práci ,domů  řeknete si alespoň občas,že máte tu nejhorší nebo nejnáročnější práci na světě. Nezoufejte,určitě není nejhorší a našel by se někdo kdo by ji bral všema deseti. Třeba takový zubní kartáček nebo obyčejný  toaleťák by mohli vyprávět. Podle českých zubařů ale rozdíl mezi jejich prací moc velký nebude přesto,že většina z nás by brala radši práci kartáčku. Pořád si myslíte,že máte nejhorší práci?

Tričko Sexdaily

Co na srdci, to na jazyku. Někdy vítaná vlastnost, někdy upřímnost na zabití. Když ti ale přes jazyk přejde něco, co by ostatní neměli vědět, můžeš si střihnout pěkný trapas. Jasně, ale proč se stydět za to, po čem touží snad každý?

„I have sexdaily“ zábavná trička jsou super doplněk na každou párty. Ať už na sebe chceš upozornit, nebo se jen škodolibě pochlubit, je tohle vtipné tričko správná volba! Lidi mají rádi přímočarý ostrovtip – a pokud má lechtivý podtext, zaručeně se chytí i ten největší mrzout.

Nebuď jako ostatní, co jsou andělsky průměrní. Buď ďábel, co vždycky dosáhne svého!

Červená kravata

Chlap, co nemá doma alespoň jednu kravatu, se v lepší společnosti stěží chytá. Tenhle nezbytný doplněk každého gentlemana je nejen ryze estetickou záležitostí, ale v případě potřeby poslouží i jako velmi účinné škrtidlo. A jaká že je nejlepší? Přeci  červená, co zdobí himym tričko „Red Tie“!

Taková kravata ale nemusí být nutně svázaná společenskými pravidly a kodexy, jak má slušný muž vypadat. Proč z ní dělat nenáviděnou věc, proti které jsou chlapci zatvrzelí, ještě než ji prvně oblečou? Kravata tričko se perfektně hodí jak na běžné nošení, tak jako podklad do ležérního saka.

Každý správný muž má na sobě tričko s kravatou!

 

 

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Dámská zábavná trička

Kouření zkracuje cigaretu

Po celém světě se již od vzniku prvních cigaret provádějí různorodé výzkumy o tom, že kouření škodí zdraví. My jsme přišli na jednoduchý objev – vždyť kouření přece zkracuje cigaretu! Chceme vážně ubírat život cigaretám tím, že je kouříme? Možná nám to dává určitý druh uspokojení, ale jak se mají cítit chudinky samotné cigarety? Nejen, že jim kouřením způsobujeme popáleniny stupně vyššího než je přežitelný, ale my jim zkracujeme život! Tímto nápisem na hrudi můžeš hrdě působit na své okolí se svým názorem, že kouření škodí samotným cigaretám. Myslím, že tímto gestem zachráníš životy nejen cigaretám, ale i spoustě kuřákům ve tvém okolí, a není třeba dále zabíjet cigarety. Toto tričko pro kuřáky může být novým startem do života.

Cena: 299 kč

tričko Tits

Ne každá žena je spokojená se svou velikostí poprsí, a možná bys právě ty chtěla vykouzlit úsměv – nebo smích – na tváři své drahé polovičky, tak proto je zde tohle vtipné tričko. Nechat si opravdu zvětšit poprsí a zaplatit příliš velké peníze za drahého plastického chirurga může být hlubokým hrábnutím do svého – nebo rodinného – rozpočtu, tak proč si nedopřát hezké chvíle alespoň s představou dokonalé hrudi? Nechat si tričkem zvětšit poprsí, o tom každý žena v jakémkoli věku tajně sní. Přítele či manžela tímto tričkem nejen potěšíte, ale možná i povzbudíte, nemám pravdu? A navíc vás nečeká nic bolestivého, ale naopak, pohodlné tričko nikomu neublíží.
 

Tričko Devolution

Jasně, s novou dobou přicházejí nové styly. Staré časy byly, ale nebyly náhodou lepší? Mnohým je už špatně z inovací ve stylech typu „swag“ a „yolo“, a z evoluce se stává Devoluce. Mnohdy je lepší se obrátit a zastavit to, ale je to ještě možné? Je ještě možné nezbláznit se z budoucnosti? Je čas na revoluci, lidi! Chybami se člověk učí, tak se poučme a zpříjemněme si společné živobytí. Vtipné a stylové tričko je jasným příkladem, že je čas na změnu. Taky to tak cítíš – evoluce, devoluce nebo revoluce? Je to naše volba, protože jak si to zařídíme, takové to máme, a tentokrát je styl v našich rukou!

Cena: 339 kč

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Dětská zábavná trička

Tričko Abstinent- Dětské :)

Držte svou ratolest dál od alkoholu. Tričko abstinent je to pravé :)

Tričko COMA- dětské

Další s fun triček je tu. Tentokrát tričko s popiskem: COMA

1 | 2 >>