Zábavná trička

Pánská zábavná trička

Haters gonna hate

Nenávist je pěkně hnusná vlastnost. Nejenže se celý život tváříte jak bubliny, protože vám ten a ten udělal to a to, ale ještě ke všemu si zaděláváte na průšvih. Komu by záleželo na člověku, který nemá nic a nikoho rád?

Máš i ty ve svém okolí někoho, kdo je zelený nepřejícností a všem dělá jen samé naschvály? Pak si pořiď tohle swap tričko „Haters gonna hate“, aby věděli, že na každého jednou dojde. Jejich otravnost bude po zásluze potrestána a jedinou připomínkou jejich existence bude hater tričko ve tvém šatníku!

Neváhej proto ani chvilku a obohať svou skříň stylovým trikem, které dá všem vědět, jak na tahle individua kašleš.

 

Tričko GangBang

Dneska je divná doba. Holky letí na prevíty, místo aby ocenily hodného a citlivého kluka. A ještě ke všemu se nechají sbalit na takové stupidity, že člověk nestíhá žasnout.

Jestli i ty přestáváš pobírat, co se stalo a kdy k tomu došlo, udělej si ze všech dobrý den a ukaž jim, kdo je tu cool blázen. „I am here for GangBang“. Co to jako má být? Brčálově zelené tričko, rádoby vtipné tričko, s nápisem, který postrádá smysl. Přistupme na hru konzumu – party tričko s textem bez zjevného významu, výrazná barva, šílený svět. Co z toho plyne?

Odpověď je jasná a téměř univerzální. Co třeba holky? Nezáleží na tom, že nikdo neví, co GangBang je. Hlavní přeci je, že jsi cool a prudce originální! Tak co. Jsi hrdina, co udělá bang bang a vymítí z města zločin, nebo mafiánská spojka, která varuje kámoše?

Tričko Bulldog

Co si představíte pod slovem býk? Prach vířící se pod kopyty tohoto majestátního zvířete? Hlasité funění a přípravu k boji? S tímto pánským tričkem můžete symbolizovat toto nádherné zvíře. Na tomto tričku s potiskem je skrytý býk v psí boudě. Dokonalé maskování před nepřítelem. Tiše zůstat v ústraní a jen tak nečině přihlížet. V případě nebezpečí nebo boje však vystartovat a využít nepřipravenosti nepřítele. Moment překvapení je někdy mnohem důležitější než samotná síla! Nicméně pokud máte obojí, jako tento býk, nemusíte se ničeho obávat a toto zábavné tričko se vás bude náramně hodit. Při troše fantazie se budete cítit jako kovboj v aréně při rodeu. Jen si to představte, davy šílí a volají vaše jméno, a pod vámi je rozzuřený býk, který s sebou hází ze strany na stranu. Ten adrenalin co se vám vlije do žil! Jen málo kdo si na toto troufne. Cítíte se na to? Pokud ano, tričko s býkem vám poslouží jako důkaz vaší odvahy stejně dobře, jako vás na tento vzrušující zážitek připraví.

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Dámská zábavná trička

Kouření zkracuje cigaretu

Po celém světě se již od vzniku prvních cigaret provádějí různorodé výzkumy o tom, že kouření škodí zdraví. My jsme přišli na jednoduchý objev – vždyť kouření přece zkracuje cigaretu! Chceme vážně ubírat život cigaretám tím, že je kouříme? Možná nám to dává určitý druh uspokojení, ale jak se mají cítit chudinky samotné cigarety? Nejen, že jim kouřením způsobujeme popáleniny stupně vyššího než je přežitelný, ale my jim zkracujeme život! Tímto nápisem na hrudi můžeš hrdě působit na své okolí se svým názorem, že kouření škodí samotným cigaretám. Myslím, že tímto gestem zachráníš životy nejen cigaretám, ale i spoustě kuřákům ve tvém okolí, a není třeba dále zabíjet cigarety. Toto tričko pro kuřáky může být novým startem do života.

Cena: 299 kč

tričko Tits

Ne každá žena je spokojená se svou velikostí poprsí, a možná bys právě ty chtěla vykouzlit úsměv – nebo smích – na tváři své drahé polovičky, tak proto je zde tohle vtipné tričko. Nechat si opravdu zvětšit poprsí a zaplatit příliš velké peníze za drahého plastického chirurga může být hlubokým hrábnutím do svého – nebo rodinného – rozpočtu, tak proč si nedopřát hezké chvíle alespoň s představou dokonalé hrudi? Nechat si tričkem zvětšit poprsí, o tom každý žena v jakémkoli věku tajně sní. Přítele či manžela tímto tričkem nejen potěšíte, ale možná i povzbudíte, nemám pravdu? A navíc vás nečeká nic bolestivého, ale naopak, pohodlné tričko nikomu neublíží.
 

Tričko Devolution

Jasně, s novou dobou přicházejí nové styly. Staré časy byly, ale nebyly náhodou lepší? Mnohým je už špatně z inovací ve stylech typu „swag“ a „yolo“, a z evoluce se stává Devoluce. Mnohdy je lepší se obrátit a zastavit to, ale je to ještě možné? Je ještě možné nezbláznit se z budoucnosti? Je čas na revoluci, lidi! Chybami se člověk učí, tak se poučme a zpříjemněme si společné živobytí. Vtipné a stylové tričko je jasným příkladem, že je čas na změnu. Taky to tak cítíš – evoluce, devoluce nebo revoluce? Je to naše volba, protože jak si to zařídíme, takové to máme, a tentokrát je styl v našich rukou!

Cena: 339 kč

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Dětská zábavná trička

Tričko Abstinent- Dětské :)

Držte svou ratolest dál od alkoholu. Tričko abstinent je to pravé :)

Tričko COMA- dětské

Další s fun triček je tu. Tentokrát tričko s popiskem: COMA

1 | 2 >>