Spodní prádlo

Pozor díra

Výstižné kalhotky s obrázkem díry určené pro odvážnější slečny. Nádherný dárek nejen pro mladé, ale i starší dámy. Buďte nekonvenční, buďte nepředvídatelní a dejte vědět svému okolí a hlavně chlapcům co ve vás je :)

Cena: 149 kč 
Poštovné jn 39 kč !!

Dámské kalhotky - Ready to connect

Říkáš si, že toho tvého už nedokáže nic překvapit? Že váš vztah je jeden velký stereotyp, který už ti leze na nervy, ale nevíš, co s ním? Nebo jsi naopak kreativní osoba, která ráda experimentuje a šokuje?

Pro tebe i tebe máme vtipné kalhotky, co nenechají žádného chlapa klidným!
Tyhle gaťky jsou natolik výmluvné, že je pochopí i tvůj přítel. Jednoduchý obrázkový návod, který mu napoví, na co máš zrovna dnes náladu. Vsaď se, že nebude proti! Proč si neustále o něco říkat, když můžeš být za koketu, které stačí jen lusknout prstem a páni tvorstva jsou najednou krotcí jako beránci?
Doporučujeme pořídit si jich hned několik, protože nosit jedny 365 dní v roce by nebylo zrovna sexy. 

Cena: 149 kč 
Poštovné jn 39 kč !!

Zadejte pin - Kalhotky/ tanga ***

Spodní prádlo nosí každý, ale hlavně ženy a dívky jsou v této oblasti mnohem vybíravější, a tak si potrpí nejenom na luxusní, ale často velmi originální design. Pokud jste jedna z nich, nebo jste naopak muž, který chce potěšit svou partnerku originálním dárkem, jsou tyto dámské kalhotky rozhodně tou správnou volbou.
Důležité bude nejenom to, že je bude vaše přítelkyně ráda nosit, ale mnohem důležitější bude, aby vám řekla pin. Pokud si ho zapamatujete a během předehry ho naťukáte správně, budete mít možnost své přítelkyni tyto zábavné kalhotky sundat. Pokud ho zadáte špatně, je zcela na ní, zda udělá výjimku, nebo nikoliv.
Stejně zábavnou hru mohou hrát i sami dívky a ženy se svými partnery. Nebylo by originální, sdělit mu ráno číselnou kombinaci, a teprve večer mu říci, k čemu vlastně slouží? Jakmile svému příteli ukážete, jaké kalhotky máte na sobě, jistě výzvu „zadejte pin“ ihned pochopí, a bude podle toho jednat.

Cena: 149 kč 
Poštovné jn 39 kč !!

1 | 2 | 3 | 4 >>

Trenky pánské

Trenky Ready to connect / USB připojení

Připraven ke spojení/ Ready to connect
Máte rádi počítače a techniku a chcete mít spodní prádlo s vtipným nápisem nebo jen potěšit svého partnera originálním dárkem k narozeninám či svátku?
Máme tu pro vás sexy trenky i dámské kalhotky s vtipným motivem „Připraven ke spojení“,které ocení kdejaký počítačový nadšenec nebo jen člověk,kterého už omrzely ty jednotvárné kousky jeho skříně.

Cena: 249 kč 
Poštovné jn 39 kč !!

Trenky - Nutriční hodnoty

Na kvalitní a zajímavé spodní prádlo si potrpí každý. Aby se nám líbilo, nemusí se jednat pouze o prádlo nějaké známé světové značky. Příkladem za všechny mohou být tyto pánské trenky, které díky svému velmi originálnímu potisku rozhodně pobaví. Kromě toho, že se perfektně nosí, tímto potiskem určitě pobavíte nejenom svou partnerku.

Samotný potisk totiž obsahuje známé nutriční hodnoty, které jsou obsaženy v každé potravině. Jaké nutriční hodnoty obsahují tyto trenky s potiskem, asi není třeba představovat. Bílá tekutina naznačená ve skleničce vás utvrdí v tom, že přemýšlíte správným směrem. Pokud tedy hledáte skutečně originální prádlo, neváhejte s koupí. Stejně tak se může jednat o skvělý dárek, kterým jistě potěšíte každého muže. Můžete si tak být jisti, že se toto spodní prádlo ihned stane jeho oblíbeným. A kdo ví, třeba bude oblíbené i u jeho partnerky, která se konečně dozví to, nad čím si možná již dlouhou dobu lámala hlavu.

Cena: 249 kč 
Poštovné jn 39 kč !!

Pánské "Jogurtovky"

Bílý flek na kalhotách nebo spodním prádle téměř vždy znamená stejnou výmluvu – to je jogurt. Pokud jste někdy podobnou výmluvu použili, a nakonec jste se jí s vaší partnerkou dostatečně nasmáli, můžete na zábavu navázat. Stačí jenom, když si koupíte tyto pánské trenky s typickým bílým flekem a velmi výmluvným popiskem – „jsem jogurt, přísahám“. V tu chvíli bude ihned každému jasné, že nic jiného než jogurt to být rozhodně nemůže.

Samozřejmě je nemusíte kupovat pouze sobě, jelikož zábavné spodní prádlo je obecně velmi oblíbeným dárkem. Ať už mezi nejlepšími kamarády, tak mezi partnery. Jste-li dívka a blíží-li se narozeniny či svátek vašeho partnera, a vy mu chcete koupit kvalitní a zároveň originální a vtipné spodní prádlo, rozhodně těmito trenkami neuděláte chybu. Výjimečně jsou nejenom svým zmíněným designem, ale i kvalitním materiálem, který zajišťuje velmi pohodlné nošení za každých okolností. Hlavně však svého přítele poučte v jedné věci – ať si dá pozor na jogurt. Jeden flek plně stačí.

Cena: 249 kč 
Poštovné jn 39 kč !!

1 | 2 | 3 >>