Trenky pánské

Trenky Ready to connect / USB připojení

Připraven ke spojení/ Ready to connect
Máte rádi počítače a techniku a chcete mít spodní prádlo s vtipným nápisem nebo jen potěšit svého partnera originálním dárkem k narozeninám či svátku?
Máme tu pro vás sexy trenky i dámské kalhotky s vtipným motivem „Připraven ke spojení“,které ocení kdejaký počítačový nadšenec nebo jen člověk,kterého už omrzely ty jednotvárné kousky jeho skříně.

Cena: 249 kč 
Poštovné jn 39 kč !!

Trenky - Nutriční hodnoty

Na kvalitní a zajímavé spodní prádlo si potrpí každý. Aby se nám líbilo, nemusí se jednat pouze o prádlo nějaké známé světové značky. Příkladem za všechny mohou být tyto pánské trenky, které díky svému velmi originálnímu potisku rozhodně pobaví. Kromě toho, že se perfektně nosí, tímto potiskem určitě pobavíte nejenom svou partnerku.

Samotný potisk totiž obsahuje známé nutriční hodnoty, které jsou obsaženy v každé potravině. Jaké nutriční hodnoty obsahují tyto trenky s potiskem, asi není třeba představovat. Bílá tekutina naznačená ve skleničce vás utvrdí v tom, že přemýšlíte správným směrem. Pokud tedy hledáte skutečně originální prádlo, neváhejte s koupí. Stejně tak se může jednat o skvělý dárek, kterým jistě potěšíte každého muže. Můžete si tak být jisti, že se toto spodní prádlo ihned stane jeho oblíbeným. A kdo ví, třeba bude oblíbené i u jeho partnerky, která se konečně dozví to, nad čím si možná již dlouhou dobu lámala hlavu.

Cena: 249 kč 
Poštovné jn 39 kč !!

Pánské "Jogurtovky"

Bílý flek na kalhotách nebo spodním prádle téměř vždy znamená stejnou výmluvu – to je jogurt. Pokud jste někdy podobnou výmluvu použili, a nakonec jste se jí s vaší partnerkou dostatečně nasmáli, můžete na zábavu navázat. Stačí jenom, když si koupíte tyto pánské trenky s typickým bílým flekem a velmi výmluvným popiskem – „jsem jogurt, přísahám“. V tu chvíli bude ihned každému jasné, že nic jiného než jogurt to být rozhodně nemůže.

Samozřejmě je nemusíte kupovat pouze sobě, jelikož zábavné spodní prádlo je obecně velmi oblíbeným dárkem. Ať už mezi nejlepšími kamarády, tak mezi partnery. Jste-li dívka a blíží-li se narozeniny či svátek vašeho partnera, a vy mu chcete koupit kvalitní a zároveň originální a vtipné spodní prádlo, rozhodně těmito trenkami neuděláte chybu. Výjimečně jsou nejenom svým zmíněným designem, ale i kvalitním materiálem, který zajišťuje velmi pohodlné nošení za každých okolností. Hlavně však svého přítele poučte v jedné věci – ať si dá pozor na jogurt. Jeden flek plně stačí.

Cena: 249 kč 
Poštovné jn 39 kč !!

2x Optical Zoom :)

Zábavné spodní prádlo je něco, co si může být jak vhodným dárkem, tak i něčím, čím můžete zpestřit své postelové hrátky. Skvělým příkladem mohou být tyto pánské sexy trenky s motivem lupy a dvojnásobného zvětšení. Pravděpodobně není třeba dlouze vysvětlovat, co tím bylo zamýšleno. Ve chvíli kdy budete mít toto zábavné spodní prádlo na sobě, vám žádná žena nikdy neodolá, jelikož každá bude chtít na vlastní kůži poznat efekt dvojnásobného zvětšení. Díky nim vás tak bude chtít doslova každá, jelikož která by se o dvojnásobné velikosti nechtěla sama přesvědčit. I to je důvod, proč si tyto sexi trenky pořídit.

Samozřejmostí trenek je také velmi kvalitní materiál, a to stoprocentní bavlna. V kombinaci s kvalitním střihem je zajištěno velmi příjemné a pohodlné nošení. Pokud si tedy na kvalitní a originální sexy spodní prádlo potrpíte, nebo víte o někom, pro koho by mohlo být toto sexi spodní prádlo vhodným dárkem, neváhejte s koupí.

Cena: 249 kč 
Poštovné jn 39 kč !!

Žížalácký spodní prádlo

Pánskému přirození se přezdívá různě. Především oblíbený je název žížala, který je skutečně hojně používán. A právě tímto názvem pro mužskou chloubu se inspirují tyto jedinečné pánské trenky. Jakmile se totiž podíváte na potisk, rázem zjistíte co je na nich tak originálního. A co že to vidíte? Ptáka vytahujícího žížalu. A odkud? To všichni tušíme. I když to zrovna nemusí být váš případ, což pravděpodobně není, určitě jsou tyto trenky skvělým spodním prádlem.

Nejenom samotný vtipný potisk, ale hlavně velmi kvalitní provedení jsou základem toho, že se toto spodní prádlo pánské stane vaším oblíbeným kusem oblečení, a budete ho chtít nosit kdykoliv to jenom bude možné. Určitě budou i příjemným zpestřením v oblasti intimních hrátek. Zvláště, bude li se jednat o náhodnou známost, která se bude chtít ihned přesvědčit, že žížala rozhodně není to, co byste pod prádlem ukrývali. Pokud vás toto zábavné spodní prádlo zaujalo stejně jako nás, neváhejte a kupte si ho. Rozhodně budete nadšeni.

Cena: 249 kč 
Poštovné jn 39 kč !!

Trenky " Long Vehicle "

Je to známý nápis, který můžeme vidět především na každém druhém kamionu. Řeč je o označení Long vehicle, který však nemusí být nutně umístěn právě na velkých autech brázdící naše silnice. Skvělým dvojsmyslem je jeho umístění právě na trenkách, jako v tomto případě. Z na první pohled obyčejných ale velmi kvalitních trenek se rázem stane oblíbené zábavné spodní prádlo, které je vyhledávané u většiny mužů. I ti totiž touží po tom dát si na určitou oblast svého těla právě toto označení.

Určitě budou tyto trenky příjemným zpestřením při milostných hrátkách, jelikož jakmile dívka uvidí tento nápis, jenom těžko odolá tomu, aby se na vlastní oči přesvědčila, jak velký vlastně je. I to je důvod, proč tyto trenky s potiskem většina mužů tak ráda nosí. U žen a dívek totiž vzbuzují nebývalý zájem. Ať už je koupíte pro sebe, nebo jako vhodný dárek pro své přátele, rozhodně budete potěšení také perfektním střihem a velmi kvalitním materiálem, který zaručí pohodlné nošení.

Cena: 249 kč 
Poštovné jn 39 kč !!

Daruji Miliony - pánské trenky

Skvělá a extrémně vtipná dvojsmyslná narážka. Ačkoliv o vás může být známo, že penězi zrovna nepřekypujete, proč byste zrovna vy neměl nějaké ženě či dívce darovat miliony. Ať už to bude vaše přítelkyně, kamarádka, nebo náhodná známost, rozhodně jí tyto zábavné pánské trenky přijdou vtipné, a během chvíle jasně pochopí, jaké miliony vlastně myslíte. A pokud vám taktéž docházejí souvislosti, není tím myšleno nic jiného, než miliony spermií. A proč ne, některé dívky je jako dar rádi přijmou.

Samozřejmostí je také velmi vysoká kvalita samotných trenek, a do díky skvělému střihu a bavlněnému materiálu, který zajistí velmi příjemné bezproblémové nošení. Takže pánové, na nejbližší akci si stačí vzít tyto trenky a dívce, která vás zaujme jednoduše říci: Daruji miliony. A bude vaše. Teprve později zjistí, jak to bylo myšleno. Ale vždyť se jedná o zábavu, a pokud i vy ji máte rádi, jsou tyto pánské trenky jako stvořené přímo pro vás.

Cena: 249 kč 
Poštovné jn 39 kč !!

Pánské trenky ON- OFF

Ovládání, které by přesně reagovalo na vaše pokyny, by bylo skvělou věcí. A právě takové vám nabízejí tyto pánské trenky. Tedy pouze v podobě potisku, jelikož skutečný ovladač stále ještě neexistuje, a tak se musíte spokojit pouze s tímto natištěným. Jakmile je však uvidí vaše přítelkyně, rozhodně si všimne, v jaké poloze se aktuálně páka nachází, a co to pro vás a pro následující okamžiky znamená. Tyto zábavné trenky tak dají jasně najevo, že jste aktuálně připraven a ve funkčním stavu, a můžete se společně oddávat báječnému sexu. Po ukončení aktu stačí přepnout do stavu off.

Můžete si být jisti, že pokud si tyto trenky koupíte, jistě s nimi v posteli zaujmete a hlavně zabodujete. Samozřejmě je toto fun spodní prádlo vhodné i jako zajímavý a hlavně vtipný dárek třeba pro vašeho kamaráda, či kohokoliv jiného. Samozřejmostí je i kvalitní materiál, potisk i střih, což zaručí, že se toto spodní prádlo bude pyšnit vysokou životností a hlavně zaručí naprosto perfektní nošení.

Cena: 249 kč 
Poštovné jn 39 kč !!