Dámská zábavná trička

Kouření zkracuje cigaretu

Po celém světě se již od vzniku prvních cigaret provádějí různorodé výzkumy o tom, že kouření škodí zdraví. My jsme přišli na jednoduchý objev – vždyť kouření přece zkracuje cigaretu! Chceme vážně ubírat život cigaretám tím, že je kouříme? Možná nám to dává určitý druh uspokojení, ale jak se mají cítit chudinky samotné cigarety? Nejen, že jim kouřením způsobujeme popáleniny stupně vyššího než je přežitelný, ale my jim zkracujeme život! Tímto nápisem na hrudi můžeš hrdě působit na své okolí se svým názorem, že kouření škodí samotným cigaretám. Myslím, že tímto gestem zachráníš životy nejen cigaretám, ale i spoustě kuřákům ve tvém okolí, a není třeba dále zabíjet cigarety. Toto tričko pro kuřáky může být novým startem do života.

Cena: 299 kč

tričko Tits

Ne každá žena je spokojená se svou velikostí poprsí, a možná bys právě ty chtěla vykouzlit úsměv – nebo smích – na tváři své drahé polovičky, tak proto je zde tohle vtipné tričko. Nechat si opravdu zvětšit poprsí a zaplatit příliš velké peníze za drahého plastického chirurga může být hlubokým hrábnutím do svého – nebo rodinného – rozpočtu, tak proč si nedopřát hezké chvíle alespoň s představou dokonalé hrudi? Nechat si tričkem zvětšit poprsí, o tom každý žena v jakémkoli věku tajně sní. Přítele či manžela tímto tričkem nejen potěšíte, ale možná i povzbudíte, nemám pravdu? A navíc vás nečeká nic bolestivého, ale naopak, pohodlné tričko nikomu neublíží.
 

Tričko Devolution

Jasně, s novou dobou přicházejí nové styly. Staré časy byly, ale nebyly náhodou lepší? Mnohým je už špatně z inovací ve stylech typu „swag“ a „yolo“, a z evoluce se stává Devoluce. Mnohdy je lepší se obrátit a zastavit to, ale je to ještě možné? Je ještě možné nezbláznit se z budoucnosti? Je čas na revoluci, lidi! Chybami se člověk učí, tak se poučme a zpříjemněme si společné živobytí. Vtipné a stylové tričko je jasným příkladem, že je čas na změnu. Taky to tak cítíš – evoluce, devoluce nebo revoluce? Je to naše volba, protože jak si to zařídíme, takové to máme, a tentokrát je styl v našich rukou!

Cena: 339 kč

Drugs I like ( + fixa na tričko ZDARMA )

To co ti zde nabízíme, není všechno. Právě ty si můžeš doplnit vzhled svého vtipného trička. Rád si zapálíš nebo popiješ s přáteli? Kolonky Vodka a Cigarety jsou k dispozici. Ujíždíš na čokoládě? Jasně, kdo by odolal těm nejlepších světovým čokoládám. Třeba ti právě čokoláda dodává každodenní energii. I taková kolonka tam je. Jsou tam také ještě dvě – Kokain a Extáze. S těmi není radno si zahrávat. Jestliže máš tyto dvě látky ve statutu „závislost“, zde přestává legrace.  Ovšem tvá rozhodnutí nemá na svědomí nikdo jiný, než ty. Zůstaň raději u lehkých závislostí – u těch, které nejsou sebedestruktivní. Srovnej si vše v hlavě a vytvoř si tričko sám - chybí ti jen fix.

Tričko Do you wanna play with me?

 

Chceš si se mnou hrát? Nebudeš toho později litovat? Tohle není hra pro měkoty. Poražení jsou z kola ven, a zaručuji ti, že se pak už na nohy nepostavíš. Nejen, že je na přední straně děsivě vyzývavý nápis „Chceš si se mnou hrát?“, ale když si toto sexy tričko přetáhneš přes hlavu, to teprve začíná nahánění hrůzy všem obětem okolo.  Slavný Jigsaw předává svůj odkaz dále a i ty jej můžeš získat. Jestliže jsi dost odvážný pro toto tričko, neváhej a získej ho! Pokud jsi fanouškem krvelačné série SAW, chybí ti právě tento kousek. I ty můžeš být pomocníkem Jigsawa a hledat mu nové duše na hraní. Jsi ochotný překonat své obavy a vyjít s tímto tričkem ven?

 

Tričko Buttman

Je to v mé přirozenosti. Na mně si dejte pozor, protože přes můj detektor perfektních křivek neprojde každý. Stačí se podívat, a vidím, jaké zadky mají mé subjekty. Jsem buttman! Nepleťte si mě s jakýmikoli jinými superhrdiny, protože právě já jsem pravý hrdina. V mé zornici je zabudován speciální detektor krásy. Myslíš si, že tvé křivky projdou testem? To se uvidí. V noci vylézám ze svého úkrytu a obcházím místa s těmi nejhezčími dračicemi ve městě. Jestliže neprojdeš, už se nikdy nedostaneš zpátky na vrchol. Já totiž dokážu poznat, jak vypadá opravdová přirozenost, a nejen to, dokážu to ocenit – to proto nosím tento znak na hrudi – je to symbol pravého superhrdiny.

Tričko Let´s get naked

Hledáš tričko pro odvážné? Právě jsi ho našel! Rozhodně neuděláš chybu, když si tímto odvážných tričkem doplníš svůj šatník. Vzít si tohle zábavné tričko, k tomu je třeba kus odvahy. Jestli ji máš, neváhej! Už stačí jen pořádná párty, pár panáků a skvělí lidi k tomu a můžeš začít! Rozjeď to na plné čáře, a kdo ví, třeba přijmeš výzvu, a dojde to tak daleko, že zaujmeš postoj banánku na tvém tričku, co ty na to? Máš-li hladinu adrenalinu pod kontrolou, je jen na tobě, jak rychle to se svlékáním půjde. Jisté je, že banánek se nebojí, tak se zřiď podle něho. A pořádná zábava může začít. 

Mám právo sedět

Video s hrubou a vulgární paní v metru oběhlo během jednoho dne celou republiku, a zareagovali na ni i televizní média. Pokud internet alespoň občas zapnete, jistě jste ho zaregistrovali i vy sami. V podstatě zde daná žena jasně vyjadřovala svůj názor, a to slovy: mám právo sedět. Během dalších dnů se na tuto pravděpodobně už legendární hlášku vymyslelo desítky vtipů, a mezi jedním z nich je i toto tričko, která však jasně vyjadřuje vás postoj – i vy máte právo sedět!
 
Vyrazte tedy do ulic s tímto originálním tričkem a bojujte za svá místa – v dopravních prostředcích, v kině, v divadle, nebo na lavičkách na ulici. Tričko mám právo sedět, je přesně tím správným způsobem, jak to vyjádřit. Vzhledem ke slávě daného videa každý pochopí onu recesi a ihned vám toto triko bude velmi závidět, a pátrat po tom, kde jste si ho koupili. Pokud i vy milujete debilní kecy některých lidí, tak je právě toto triko to pravé.

CUNT

Trochu provokovat není na škodu, pokud se na to cítíš. Stydlivky, ruce pryč! Tohle je jen pro odvážné holky. Volné tričko s výrazným květinovým vzorem má netradiční ozdobu-nepřehlédnutelný nápis CUNT. Co to asi znamená…? Ty to nevíš? Strejda Google ti to rád dohledá. Tričko se hodí spíš pro volnočasové aktivity a do školy by sis ho neměla brát, pokud si na tebe zasedla angličtinářka anebo nemá smysl pro humor. U učitele by to tolik vadit nemuselo :) Tričko sluší všem děvčatům, která se nebojí jít s kůží na trh a chtějí být originální. Takto oblečená budeš prostě neodolatelná k…kočka ;) 

Cool story bro, tell it again

Z tohoto nápisu srší čistá ironie. Kamarád vám vypráví snad tu nejdelší a nejnudnější příhodu a vy jen znuděně sedíte,posloucháte a nakonec z vás vypadne jen věta : „Cool story bro,tell it again.“ Stejnak si toho půlku určitě vymyslel a teď se na vás takovou přihlouplou historkou jen snaží udělat dojem. Takových žvástů denně poslouchám až až. Na tohle Ti už vážně neskočím.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>