Spodní prádlo

Pozor díra

Výstižné kalhotky s obrázkem díry určené pro odvážnější slečny. Nádherný dárek nejen pro mladé, ale i starší dámy. Buďte nekonvenční, buďte nepředvídatelní a dejte vědět svému okolí a hlavně chlapcům co ve vás je :)

Cena: 149 kč 
Poštovné jn 39 kč !!

Dámské kalhotky - Ready to connect

Říkáš si, že toho tvého už nedokáže nic překvapit? Že váš vztah je jeden velký stereotyp, který už ti leze na nervy, ale nevíš, co s ním? Nebo jsi naopak kreativní osoba, která ráda experimentuje a šokuje?

Pro tebe i tebe máme vtipné kalhotky, co nenechají žádného chlapa klidným!
Tyhle gaťky jsou natolik výmluvné, že je pochopí i tvůj přítel. Jednoduchý obrázkový návod, který mu napoví, na co máš zrovna dnes náladu. Vsaď se, že nebude proti! Proč si neustále o něco říkat, když můžeš být za koketu, které stačí jen lusknout prstem a páni tvorstva jsou najednou krotcí jako beránci?
Doporučujeme pořídit si jich hned několik, protože nosit jedny 365 dní v roce by nebylo zrovna sexy. 

Cena: 149 kč 
Poštovné jn 39 kč !!

Zadejte pin - Kalhotky/ tanga ***

Spodní prádlo nosí každý, ale hlavně ženy a dívky jsou v této oblasti mnohem vybíravější, a tak si potrpí nejenom na luxusní, ale často velmi originální design. Pokud jste jedna z nich, nebo jste naopak muž, který chce potěšit svou partnerku originálním dárkem, jsou tyto dámské kalhotky rozhodně tou správnou volbou.
Důležité bude nejenom to, že je bude vaše přítelkyně ráda nosit, ale mnohem důležitější bude, aby vám řekla pin. Pokud si ho zapamatujete a během předehry ho naťukáte správně, budete mít možnost své přítelkyni tyto zábavné kalhotky sundat. Pokud ho zadáte špatně, je zcela na ní, zda udělá výjimku, nebo nikoliv.
Stejně zábavnou hru mohou hrát i sami dívky a ženy se svými partnery. Nebylo by originální, sdělit mu ráno číselnou kombinaci, a teprve večer mu říci, k čemu vlastně slouží? Jakmile svému příteli ukážete, jaké kalhotky máte na sobě, jistě výzvu „zadejte pin“ ihned pochopí, a bude podle toho jednat.

Cena: 149 kč 
Poštovné jn 39 kč !!

Vtipné kalhotky s krtečkem :)

Tato postavička je oblíbená nejenom u malých dětí, ale její sláva stoupla také v době, kdy její plyšová verze opustila naší sluneční soustavu, a podívala se do vesmíru. Pokud jste milovnice právě krtečka, tak proč to nedat najevo tím, že si koupíte toto spodní prádlo. Právě dámské kalhotky zábavné jsou v posledních letech velmi rozšířené, a toto je právě jedna z těch verzí, která jde doslova na dračku. Samozřejmostí je i skvělý střih a použitý materiál, který zajišťuje velmi pohodlné a bezproblémové nošení.

Pokud jste dívka, nejenom že si toto fun spodní prádlo můžete sama koupit, ale zároveň může být i vtipným a zajímavým dárkem pro kamarádku – právě zábavné spodní prádlo patří mezi nejoblíbenější dárky. Muži rozhodně neudělají chybu, pokud tyto kalhotky koupí svým přítelkyním. Možná se od této doby krteček stane také jejich oblíbenou postavičkou? Ptáte se proč? Protože pokaždé když ho uvidí, tak to bude znamenat, že jejich dívka má na sobě už jenom kalhotky.

Cena: 149 kč 
Poštovné jn 39 kč !!

"reserve" kalhotky

Kalhotky, které potěší obzvláště vašeho přítele :)

+ Velmi pohodlný materiál

Cena: 149 kč 
Poštovné jn 39 kč !!

Kalhotky s nápisem hledá se brigádník :)

Další luxusní a stylové kalhotky, které spestří vaší sbírku.

+ Velmi pohodlný materiál

Cena: 149 kč 
Poštovné jn 39 kč !!

Kalhotky s motivem myši v zadečku

Máte krásný zadeček ? Vylepšete ho ještě vtipnými kalhotkami. :)

Cena: 149 kč 
Poštovné jn 39 kč !!

"jee" kalhotky

Kalhotky pro odvážně holky :) 

Cena: 149 kč 
Poštovné jn 39 kč !!

Tanga s motivem Bobra

Další skvělý kousek do vaší sbírky :)

 

Cena: 149 kč 
Poštovné jn 39 kč !!

Kalhotky "sekačka"

Luxusní, vtipné a milé kalhotky s motivem sekačky :)

Cena: 149 kč 
Poštovné jn 39 kč !!

1 | 2 >>