Pánská zábavná trička

Tričko Buttman

Je to v mé přirozenosti. Na mně si dejte pozor, protože přes můj detektor perfektních křivek neprojde každý. Stačí se podívat, a vidím, jaké zadky mají mé subjekty. Jsem buttman! Nepleťte si mě s jakýmikoli jinými superhrdiny, protože právě já jsem pravý hrdina. V mé zornici je zabudován speciální detektor krásy. Myslíš si, že tvé křivky projdou testem? To se uvidí. V noci vylézám ze svého úkrytu a obcházím místa s těmi nejhezčími dračicemi ve městě. Jestliže neprojdeš, už se nikdy nedostaneš zpátky na vrchol. Já totiž dokážu poznat, jak vypadá opravdová přirozenost, a nejen to, dokážu to ocenit – to proto nosím tento znak na hrudi – je to symbol pravého superhrdiny.

Tričko Mrs Vader

Fanoušci Star Wars si přijdou na své. Neotřelé tričko se sexy paní Vaderovou je stylové, výrazné a neotřelé. Co by asi Luke říkal na takovou maminu? Jak by se mu zamlouvala, co myslíte? Byl by asi pořádně překvapený. Větu „Luke, I am your father“ zná snad každý, stačí si trochu pohrát a vyleze z toho něco úplně jiného a mnohem lepšího! Kdo se stará o tátu, když se na scéně objeví takto oblečená mamka? V něčem takovém spolehlivě upoutáte pozornost, i kdybyste nechtěli. A proč taky ne? Tričko Mrs Vader má vtip, je slušivé a hodí se každému, kdo chce být vidět. 

Don't grow up,it's a trap!

Pamatujete jak jsme jako malí chtěli být velci? To byla ale blbost co? Chtěli jsme svobodu,nikdo nám přece nebude poroučet a budeme si dělat co chceme. Ale nakonec nám z toho zůstala asi jen ta svoboda. Za to místo bezstarostného života teď máme život plný starostí a zařizování věcí o které se nám starali rodiče. Proto Don't grow up,it's a trap!

Cool story bro, tell it again

Z tohoto nápisu srší čistá ironie. Kamarád vám vypráví snad tu nejdelší a nejnudnější příhodu a vy jen znuděně sedíte,posloucháte a nakonec z vás vypadne jen věta : „Cool story bro,tell it again.“ Stejnak si toho půlku určitě vymyslel a teď se na vás takovou přihlouplou historkou jen snaží udělat dojem. Takových žvástů denně poslouchám až až. Na tohle Ti už vážně neskočím.

Přemýšlím

Vstanu a první co musím udělat? Přemýšlet. Myšlenky na to co jsem včera nestihl,co musím stihnout dnes,nakrmit a vyvenčit psa a spoustu dalších zbytečností. Co že to po mě vlastně chtěli? Strpení prosím,přemýšlím...achjo nemůžu si vzpomenout,potřebuji ještě chvíli na rozmyšlenou. Takhle je to pořád dokola,každý něco potřebuje,ale můj mozek Vás nestíhá,je toho na mně moc,tak se prosím nezlobte.

Dnes jsem kakal

Neuvěříte co se mi dnes stalo neuvěřitelného. Stala se mi skvělá věc za kterou mě jako malého  vždycky nadšeně chválili. Některé zvyky ale přerostou do staršího věku ne-li do dospělosti.  Tohle je tričko jen pro ty nejodvážnější  ze všech. Mamince by se to tričko možná ještě líbilo ,ale kdo by dnes sebral odvahu a ukázal se na ulici s tímto nápisem?

Bad work

Většinou když přijdete, obzvlášť náročném dni v práci ,domů  řeknete si alespoň občas,že máte tu nejhorší nebo nejnáročnější práci na světě. Nezoufejte,určitě není nejhorší a našel by se někdo kdo by ji bral všema deseti. Třeba takový zubní kartáček nebo obyčejný  toaleťák by mohli vyprávět. Podle českých zubařů ale rozdíl mezi jejich prací moc velký nebude přesto,že většina z nás by brala radši práci kartáčku. Pořád si myslíte,že máte nejhorší práci?

Tričko Sexdaily

Co na srdci, to na jazyku. Někdy vítaná vlastnost, někdy upřímnost na zabití. Když ti ale přes jazyk přejde něco, co by ostatní neměli vědět, můžeš si střihnout pěkný trapas. Jasně, ale proč se stydět za to, po čem touží snad každý?

„I have sexdaily“ zábavná trička jsou super doplněk na každou párty. Ať už na sebe chceš upozornit, nebo se jen škodolibě pochlubit, je tohle vtipné tričko správná volba! Lidi mají rádi přímočarý ostrovtip – a pokud má lechtivý podtext, zaručeně se chytí i ten největší mrzout.

Nebuď jako ostatní, co jsou andělsky průměrní. Buď ďábel, co vždycky dosáhne svého!

Červená kravata

Chlap, co nemá doma alespoň jednu kravatu, se v lepší společnosti stěží chytá. Tenhle nezbytný doplněk každého gentlemana je nejen ryze estetickou záležitostí, ale v případě potřeby poslouží i jako velmi účinné škrtidlo. A jaká že je nejlepší? Přeci  červená, co zdobí himym tričko „Red Tie“!

Taková kravata ale nemusí být nutně svázaná společenskými pravidly a kodexy, jak má slušný muž vypadat. Proč z ní dělat nenáviděnou věc, proti které jsou chlapci zatvrzelí, ještě než ji prvně oblečou? Kravata tričko se perfektně hodí jak na běžné nošení, tak jako podklad do ležérního saka.

Každý správný muž má na sobě tričko s kravatou!

 

 

Haters gonna hate

Nenávist je pěkně hnusná vlastnost. Nejenže se celý život tváříte jak bubliny, protože vám ten a ten udělal to a to, ale ještě ke všemu si zaděláváte na průšvih. Komu by záleželo na člověku, který nemá nic a nikoho rád?

Máš i ty ve svém okolí někoho, kdo je zelený nepřejícností a všem dělá jen samé naschvály? Pak si pořiď tohle swap tričko „Haters gonna hate“, aby věděli, že na každého jednou dojde. Jejich otravnost bude po zásluze potrestána a jedinou připomínkou jejich existence bude hater tričko ve tvém šatníku!

Neváhej proto ani chvilku a obohať svou skříň stylovým trikem, které dá všem vědět, jak na tahle individua kašleš.

 

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>