Zábavná trička

Pánská zábavná trička

Cool story bro, tell it again

Z tohoto nápisu srší čistá ironie. Kamarád vám vypráví snad tu nejdelší a nejnudnější příhodu a vy jen znuděně sedíte,posloucháte a nakonec z vás vypadne jen věta : „Cool story bro,tell it again.“ Stejnak si toho půlku určitě vymyslel a teď se na vás takovou přihlouplou historkou jen snaží udělat dojem. Takových žvástů denně poslouchám až až. Na tohle Ti už vážně neskočím.

Přemýšlím

Vstanu a první co musím udělat? Přemýšlet. Myšlenky na to co jsem včera nestihl,co musím stihnout dnes,nakrmit a vyvenčit psa a spoustu dalších zbytečností. Co že to po mě vlastně chtěli? Strpení prosím,přemýšlím...achjo nemůžu si vzpomenout,potřebuji ještě chvíli na rozmyšlenou. Takhle je to pořád dokola,každý něco potřebuje,ale můj mozek Vás nestíhá,je toho na mně moc,tak se prosím nezlobte.

Dnes jsem kakal

Neuvěříte co se mi dnes stalo neuvěřitelného. Stala se mi skvělá věc za kterou mě jako malého  vždycky nadšeně chválili. Některé zvyky ale přerostou do staršího věku ne-li do dospělosti.  Tohle je tričko jen pro ty nejodvážnější  ze všech. Mamince by se to tričko možná ještě líbilo ,ale kdo by dnes sebral odvahu a ukázal se na ulici s tímto nápisem?

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Dámská zábavná trička

Kouření zkracuje cigaretu

Po celém světě se již od vzniku prvních cigaret provádějí různorodé výzkumy o tom, že kouření škodí zdraví. My jsme přišli na jednoduchý objev – vždyť kouření přece zkracuje cigaretu! Chceme vážně ubírat život cigaretám tím, že je kouříme? Možná nám to dává určitý druh uspokojení, ale jak se mají cítit chudinky samotné cigarety? Nejen, že jim kouřením způsobujeme popáleniny stupně vyššího než je přežitelný, ale my jim zkracujeme život! Tímto nápisem na hrudi můžeš hrdě působit na své okolí se svým názorem, že kouření škodí samotným cigaretám. Myslím, že tímto gestem zachráníš životy nejen cigaretám, ale i spoustě kuřákům ve tvém okolí, a není třeba dále zabíjet cigarety. Toto tričko pro kuřáky může být novým startem do života.

Cena: 299 kč

tričko Tits

Ne každá žena je spokojená se svou velikostí poprsí, a možná bys právě ty chtěla vykouzlit úsměv – nebo smích – na tváři své drahé polovičky, tak proto je zde tohle vtipné tričko. Nechat si opravdu zvětšit poprsí a zaplatit příliš velké peníze za drahého plastického chirurga může být hlubokým hrábnutím do svého – nebo rodinného – rozpočtu, tak proč si nedopřát hezké chvíle alespoň s představou dokonalé hrudi? Nechat si tričkem zvětšit poprsí, o tom každý žena v jakémkoli věku tajně sní. Přítele či manžela tímto tričkem nejen potěšíte, ale možná i povzbudíte, nemám pravdu? A navíc vás nečeká nic bolestivého, ale naopak, pohodlné tričko nikomu neublíží.
 

Tričko Devolution

Jasně, s novou dobou přicházejí nové styly. Staré časy byly, ale nebyly náhodou lepší? Mnohým je už špatně z inovací ve stylech typu „swag“ a „yolo“, a z evoluce se stává Devoluce. Mnohdy je lepší se obrátit a zastavit to, ale je to ještě možné? Je ještě možné nezbláznit se z budoucnosti? Je čas na revoluci, lidi! Chybami se člověk učí, tak se poučme a zpříjemněme si společné živobytí. Vtipné a stylové tričko je jasným příkladem, že je čas na změnu. Taky to tak cítíš – evoluce, devoluce nebo revoluce? Je to naše volba, protože jak si to zařídíme, takové to máme, a tentokrát je styl v našich rukou!

Cena: 339 kč

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Dětská zábavná trička

Tričko Abstinent- Dětské :)

Držte svou ratolest dál od alkoholu. Tričko abstinent je to pravé :)

Tričko COMA- dětské

Další s fun triček je tu. Tentokrát tričko s popiskem: COMA

1 | 2 >>